Kratywna przestrzeń biznesowa

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Strefy spotkań - Restauracje

Skontaktuj się z nami +48 518 540 292

Eureka Technology Park to dokładnie przemyślana kreatywna przestrzeń biurowa, która wraz z nowoczesną infrastrukturą IT i zapleczem usług b2b stanowi profesjonalne otoczenie dla innowacyjnego biznesu. To miejsce służące wymianie idei, współpracy przedsiębiorców oraz środowisk naukowych skupionych wokół zagadnień szeroko rozumianej innowacji. 

Eureka Technology Park jest nowoczesnym 3 kondygnacyjnym biurowcem klasy A o łącznej powierzchni około 5000 m2 położonym 10 km od centrum Łodzi. Oferowane przez Eureka Technology Park przestronne lokale biurowe posiadają dostęp do infrastruktury IT, Centrum Konferencyjnego i Restauracji „Łódzki kubek”. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja obiektu Eureka Technology Parkna terenie dynamicznie rozwijającej się Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Skontaktuj się z Nami!

Proszę wybrać cel zapytania

9 + 3 =

Dąbrowa Park Sp. Z o. o.

ul. Innowatorów 8
Dąbrowa k/Poznania
62-070 Dopiewo

W sprawie oferty wynajmu sal prosimy
o kontakt: piotr.schonen@office-park.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eureka Technology Park z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim na potrzeby zgłoszenia dokonanego za pośrednictwem niniejszego formularza, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).